حراج ابتذال فقط با 1000 تومان!

پنجشنبه 6/3/89 حوالی غروب آفتاب

بنگاه دار سر کوچه می گفت: از شهرداری منطقه آمده اند و گفته اند که این پله جلو محل کسبت را باید برداری، تصرف غیر مجاز به حریم کوچه است و مانع رفت و آمد مردم !!!

پنجشنبه 6/3/89 ساعت 14 بعد از ظهر

می خواستم از ساندویچی کنار پاساژ بهاران نرسیده به خیابان ملاصدرا یه ساندویچ بگیرم. این طرف خیابون، بغل کیوسک مطبوعاتی (مقابل دانشکده مهندسی) یه یارویی با کلاه نقابدار و عینک دودی نشسته بود روی نیمکت. با گوشی داشت از موسیقی لذت می برد. یک بساط DVD هم جلوش پهن بود. DVD فیلم های خارجی با تم های مختلف: وحشت، اکشن، رمانتیک و ...

عکس های سکس روی جلد فیلم ها نظر هر رهگذری را جلب می کرد. نه سکس معمولی از قماش فیلم فارسی های خودمان و سانسور شده های اون بر آبی. سکس مستهجن. ایستادم. فروشنده با حالت ریلکس کامل گوشی را از توی گوشاش برداشت و گفت: بله داداش. اصلا هول هم ورش نداشت که این ریشی کیه؟ گفتم: این فیلم ها صحنه هم داره. یعنی میشه با خانواده تماشا کرد؟ گفت: بستگی داره خانواده کی باشه؟ اگر پدر و مادر منظورته خوب یک کم بالا و پایین داره. اما اگر منظورت زن و بچه و داداش و اینجوریهاست، نه خبری نیست. بعدش هم گفت: اصلا صحنه دار بودن یا نبودن فیلم بستگی داره به اینکه مال کدوم نسلی؟

آخرش هم تحویلمون گرفت و گفت: قربون قدمت.

هاج و واج رفتم اون طرف خیابون و ساندویچ سفارش دادم.

برگشتنی هم بودش.

پنجشنبه 6/3/89 دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

دانشکده ...

با بنر تصاویر الگوی حجاب در دانشگاه را برای دختر و پسر دانشجو به نمایش گذاشته اند. اغلب دانشجوها با تیپ های آنچنانی و نگاه های بی تفاوت توی هم وول می خوردند. روی تابلو بخش، یک حدیث از امیرالمومنین علی (ع) زده: هر کس قلبش به شهوت پیوند بخورد، پند و اندرز در او اثر نمی گذارد.

حرف آخر:

 اگر صد تا نهاد نظارتی مثل شهرداری و امثالهم وجود داره که ساخت و ساز شهری غیر مجاز صورت نگیره و اگر کوچکترین تخلفی هم سر زد، ماموران بلافاصله سر می رسند، تامین امنیت فرهنگی و اخلاقی شهر و دانشگاه در حوزه مسوولیت کدوم نهاد و سازمانیه؟ فروش ابتذال فقط با 1000 تومان در پر ترددترین نقاط شهر سومین حرم اهل بیت(ع) بیداد می کند و یک CD و DVD کافی است برای تخریب همه بنیادهای فکری و عقیدتی ارزشمند ترین مخلوق خدا بویژه جوانان.

آقایان مسوول بیدار شوید که شما هم در این گناه شریکید.

/ 0 نظر / 45 بازدید